Powiększanie ust w Dzierżoniowie – jak się odbywa?

Chcąc wymodelować swoje wargi, nie trzeba poddawać się poważnym interwencjom chirurgicznym. W wielu przypadkach wystarczy iniekcja kwasu hialuronowego w wybrane obszary, aby przywrócić im jędrność, nawilżyć i poprawić symetrię czy zretuszować niedoskonałości. Sprawdź, jak to się odbywa i czy są jakieś przeciwwskazania do skorzystania z takiego zabiegu!

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – wszystko, co trzeba wiedzieć!

Przede wszystkim warto podkreślić, że nie każdy może skorzystać z zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego. Wśród kluczowych przeciwwskazań wymienia się między innymi ciążę i karmienie piersią, infekcje wirusowe i bakteryjne, choroby skóry oraz alergię lub nadwrażliwość na składniki wstrzykiwanego preparatu. Zanim powiększanie ust w Dzierżoniowie zostanie wykonane, lekarz przeprowadza wywiad i ocenia bezpieczeństwo modelowania warg u konkretnej osoby. A jeśli uzna, że jest taka możliwość, planuje całą procedurę z uwzględnieniem indywidualnych preferencji pacjentki i na kolejnej wizycie:

  • wstrzykuje kwas hialuronowy w wybrane obszary – są to wargi lub ich okolice,
  • delikatnie masuje ten obszar, aby uniknąć powstania grudek i równomiernie rozprowadzić preparat,
  • przedstawia zalecenia po zabiegu – wśród nich najważniejszy jest zakaz dotykania warg, ich pocierania i naciskania, używania kostek lodu do zmniejszenia obrzęku, picia alkoholu i zażywania niektórych leków, a także całowania.

Powiększanie ust – dla kogo to trafna propozycja?

Z zabiegu modelowania ust korzystają najczęściej osoby niezadowolone z wyglądu swojej twarzy, zmagające się z dysproporcjami warg lub innymi niedoskonałościami. Kwas hialuronowy pomaga zwiększać objętość ust, a cała procedura z jego użyciem trwa krótko i pozwala szybko wrócić do codziennych obowiązków, dlatego kobiety wolą takie rozwiązanie niż inwazyjną interwencję chirurgiczną. Warto jednak pamiętać, że to poważna ingerencja w ciało, dlatego potrzebny jest do tego wykwalifikowany specjalista, korzystający ze specjalistycznych narzędzi oraz zachowujący szczególne zasady bezpieczeństwa.