Na czym polega powiększanie ust w Dzierżoniowie?

Wiele kobiet nie jest zadowolonych ze swojego wyglądu i chce coś w nim zmienić, aby czuć się lepiej i podziwiać swoje odbicie w lustrze. Obecnie medycyna estetyczna otwiera bogate możliwości przed paniami, oferując im zróżnicowane zabiegi na twarz i ciało, których celem jest efektowna metamorfoza lub jedynie subtelna zmiana, w zależności od indywidualnych preferencji. Sprawdź, jakie metody modelowania warg są współcześnie dostępne!

Powiększanie ust w Dzierżoniowie – sposób na wymodelowanie warg 

Zabieg modelowania warg ma na celu zmianę ich kształtu i rozmiaru, poprawę symetrii oraz zmniejszenie dysproporcji. Aby uniknąć inwazyjnej interwencji chirurgicznej, często korzysta się ze specjalnie dobranych substancji wypełniających – na przykład powiększanie ust w Dzierżoniowie jest wykonywane przy użyciu kwasu hialuronowego. Ma on właściwości nawilżające i wypełnia nie tylko czerwień wargową, lecz także zmarszczki, okolice nosa czy kości policzkowych. 

Przeciwwskazania do powiększenia ust kwasem hialuronowym

Nie każdy może skorzystać z zabiegu, istnieje szereg przeciwwskazań, a wśród nich najczęściej wymieniane są:

  • infekcje wirusowe i bakteryjne,
  • alergia lub nadwrażliwość na substancje zawarte w preparatach wykorzystywanych do powiększania ust,
  • choroby skórne,
  • ciąża i karmienie piersią.

Chcąc skorzystać z modelowania warg, trzeba skonsultować się z lekarzem i przejść kwalifikację dopuszczającą do udziału w zabiegu. 

Jak przebiega zabieg powiększania ust?

Podczas wizyty w wargi lub ich okolice wstrzykiwany jest kwas hialuronowy, a następnie lekarz przeprowadza delikatny masaż, aby równomiernie rozprowadzić preparat i uzyskać pożądany efekt, bez grudek i nierówności. Bezpośrednio po zabiegu należy unikać dotykania obszaru iniekcji, a w kolejnych dniach starannie dbać o utrzymanie go w czystości i obserwować, czy nie występują żadne niepożądane objawy. Zabronione jest też picie alkoholu, przyjmowanie niektórych leków i narażanie się na skrajne, zmienne temperatury (przykładanie lodu na obrzęk okazuje się niedozwolone). Na około 3 dni należy zrezygnować z całowania.