Do kogo kierowane są oferty pracy w Holandii?

Coraz trudniejsze warunki bytowe w kraju i ograniczone perspektywy zatrudnienia zmuszają wielu rodaków do poszukiwania zajęcia za granicą. Sporo propozycji w wielu branżach można znaleźć w kraju kwitnących tulipanów. Jeżeli jesteś zainteresowany wyjazdem i dobrymi zarobkami, możesz zrealizować swoje marzenia. Jak? Sprawdź już teraz!

W jakich sektorach gospodarki można znaleźć pracę w Holandii?

Holenderskie firmy poszukują pracowników niemal w każdej dziedzinie gospodarki. Potrzebują osób z kompetencjami oraz bez zawodu w takich branżach, jak:

  • rolnictwo,
  • hodowla,
  • przemysł metalowy,
  • przemysł spożywczy,
  • czysta energia

i w wielu innych. Są to legalne oferty pracy w Holandii, zatem osoby zatrudnione korzystają z tych samych przywilejów co holenderscy obywatele. Przedsiębiorstwa mają propozycje pracy na stałe, sezonowej, jak i w okresie świąt, więc każda osoba pragnąca pracować znajdzie odpowiedni wariant dla siebie.

Jak najbezpieczniej znaleźć dobrą pracę?

Na terenie Polski działają agencje zatrudnienia poszukujące dobrych ofert pracy i pośredniczące w dopełnianiu formalności. Pomagają również w znalezieniu zakwaterowania w pobliżu miejsca zatrudnienia o dobrym standardzie. Zwykle pracownicy z Polski nie posługują się językiem niderlandzkim, dlatego agencja przydziela im koordynatora pomagającego w trudnych sytuacjach bytowych i formalnych.

Jakie płace oferują holenderscy pracodawcy?

W Holandii działa prawny system wynagrodzeń popularnie zwany wiekówką, zgodnie z którym płace rosną wraz z wiekiem pracownika. System ten określa jedynie stawki minimalne, które mogą się różnić wysokością, gdyż związane są przede wszystkim z branżą. Warto podkreślić, że nawet na najniższym stanowisku pensje są satysfakcjonujące. Kraj ten poszukuje pracowników obu płci w wieku powyżej 15. roku życia, zatem nawet nastolatkowie mogą liczyć na dobrze płatne zajęcie. Mile widziane są również pary.

Jak dokładnie wygląda współpraca z agencją zatrudnienia?

Większość działa na tych samych zasadach, dlatego jeśli interesuje Cię dobra oferta pracy w Holandii, poszukaj w sieci firmy pośredniczącej w zatrudnieniu i dowiedz się, jakie warunki współpracy oferuje!